dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Władysławowo Zwirowa

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

980 000 zł1 536 m² 638,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr. 34/4 pod zabudowę mieszkalno-usługową we Władysławowie przy ulicy Droga Chłapowska. Atuty: - dla działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł400 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hot oferta tylko W pepper house! Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad Bałtykiem - Władysławowo Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

646 975 zł36,97 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zarabiaj już W tym sezonie apartament wykończony I umeblowany lokalizacja: sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł34,74 m² 15 256,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł1 242 m² 1 288,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka zabudowana kompleksem sześciu domków rekreacyjnych w spokojnej części Władysławowa, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,71 m² 11 716,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy dla Państwa w ofercie wykończone 3 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 47,71 m2 w 2 piętrowym budynku mieszkalnym! Oferta jest bardzo atrakcyjna porównując do lokali.

Szczegóły ogłoszenia

522 500 zł42,98 m² 12 156,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza! Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 322 100 zł3 390 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - działka budowlana w odległości 4 min od centrum Władysławowa - słoneczna lokalizacja w cichym i spokojnym otoczeniu - objęta mpzp - Media w drodze; - maksymalna wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Hot oferta! tylko W pepperhouse! największe atuty: - dogodna lokalizacja we Władysławowie , zaledwie 5 minut od portu Władysławowo i 7 minut od plaży - Energooszczędne domy z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł804 m² 497,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 804 m kw. Działka położona pomiędzy domami wczasowymi i zabudową szeregową. W odległości 15 minut spacerem znajduje się plaża. "Rezerwat Przyrody Słone Łąki".

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł900 m² 7 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

NA sprzedaż dobrze prosperujący pensjonat we władysławowie. Pensjonat cieszy się dobra opinią gości i prosperuje od lat. Posiada 24 pokoje z łazienką i składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,90 m² 9 386,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż - mieszkanie w stanie deweloperskim we Władysławowie Na sprzedaż nowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

575 700 zł57,14 m² 10 075,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł257,52 m² 6 601,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:799 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 346 m² 396,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 2346 m2, położone we Władysławowie. Dostęp do działek jest od ul. Pszenicznej, a w drodze znajdują się wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament blisko morza/ balkon/ widok na morze/ parking/ Oferuje na wynajem apartament o metrażu 32m2 zlokalizowany we Władysławowie ul. M. Reja. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:272 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Murowany domek na działce rod we Władysławowie! ok. 60 m2, kominek, piwnica, media! Opis nieruchomości Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rod położonej we Władysławowie przy ul. Żwirowej,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł218,98 m² 3 950,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom na sprzedaż - władysławowo, centrum - blisko morza Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w sercu Władysławowa - zaledwie 1,5 km od szerokiej, piaszczystej plaży. W promieniu kilkuset.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł800 m² 4 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:garaż wolnostojący

Władysławowo - doskonale funkcjonujący obiekt mieszkalno - wczasowy z pełnym, zapleczem gastronomicznym Czterokondygnacyjny budynek o pow. użytkowej ok. 800 m2, składający się z 20.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł73,26 m² 7 780,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zamieszkaj nad morzem - spełnienie marzeń o spokoju i bliskości natury z morską bryzą, śpiewem ptaków. Władysławowo to malownicza miejscowość nad samym morzem, gdzie wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł529,70 m² 2 357,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:656 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni 529,7 m , położony na działce 656 m w nadmorskim Władysławowie, przy ul. Reymonta. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł320 m² 9 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w województwie pomorskim w nadmorskim kurorcie Władysławowo. Szeregowce oddalone od morza o 2km. Osiem apartamentów w szeregowcach o powierzchni 40m2 + możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł58,05 m² 12 695,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament we Władysławowie 58 m2 Atuty nieruchomości: lokalizacja w kameralnej i cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 813 m² 303,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

U nas Na sprzedaż działka o powierzchni 1813 m2 położona w nadmorskim Władysławowie - idealna propozycja zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i usługową. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 500 zł42,98 m² 12 156,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,85 m² 10 009 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł304,50 m² 5 221,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dobrze prosperujący pensjonat ze stałą bazą klientów Dochodowa inwestycja nad morzem Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,50 m² 12 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować nadmorski apartament o powierzchni 49 m2. Nowoczesne, rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest wykończone, z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 242 m² 1 288,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks wczasowy - sześć domków rekreacyjnych w spokojnej części Władysławowa, zaledwie 15 min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:222 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Droga Chłapowska

Zwirowa,Władysławowo

720 000 zł2 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Władysławowo, kurort nadmorski. Działka jedyna w swoim rodzaju, to świetna okazja dla inwestorów, przedsiębiorców oraz osób szukających przestronnego miejsca na dom blisko morza. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Droga Chłapowska

Zwirowa,Władysławowo

1 020 000 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Przestawiona nieruchomość stanowi rozwinięty, przynoszący dochody interes z portfelem stałych klientów. Na sprzedaż apartamenty (3-y kondygnacyjne budynki) we Władysławowie, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Droga Chłapowska

Zwirowa,Władysławowo

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż słoneczny dom szeregowy we Władysławowie - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Oferujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej, czterolokalowej o powierzchni 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszeniczna

Zwirowa,Władysławowo

930 000 zł2 346 m² 396,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Droga Chłapowska

Zwirowa,Władysławowo

720 000 zł2 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Władysławowo, kurort nadmorski. Działka jedyna w swoim rodzaju, to świetna okazja dla inwestorów, przedsiębiorców oraz osób szukających przestronnego miejsca na dom blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Zwirowa,Władysławowo

576 000 zł48 m² 12 037,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Jeżeli szukasz biznesu to zapraszamy na prezentację - bardzo dobre opinie - wynajem cały sezon gotowiec inwestycyjny Zamieszkaj w kurorcie! W sezonie co 4-6 minut jeżdzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska

Zwirowa,Władysławowo

590 000 zł86 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska

Zwirowa,Władysławowo

1 700 000 zł258 m² 6 601,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:799 m²