Nowe mieszkania i domy Zwirowa, Władysławowo - Nieruchomości z rynku pierwotnego Zwirowa
8 ogłoszeń
8 ogłoszeń
Droga Swarzewska,Władysławowo
Domy od 85,84 m² do 257,52 m²
Rynek pierwotny
499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²
Rynek pierwotny
575 700 zł57,14 m² 8 733 zł/m²
Rynek pierwotny
1 700 000 zł257,52 m² 6 601,43 zł/m²
Rynek pierwotny
590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²
Rynek pierwotny
590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²
Rynek pierwotny
522 500 zł42,98 m² 12 156,82 zł/m²
Rynek pierwotny
590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Droga Chłapowska
Zwirowa,Władysławowo
479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska
Zwirowa,Władysławowo
590 000 zł86 m² 6 873,25 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska
Zwirowa,Władysławowo
1 700 000 zł258 m² 6 601,43 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska
Zwirowa,Władysławowo
590 000 zł86 m² 6 873,25 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska
Zwirowa,Władysławowo
590 000 zł86 m² 6 873,25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Droga Chłapowska
Zwirowa,Władysławowo
479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Władysławowo, Zwirowa
Włącz powiadomienia