Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Władysławowo Osiedle 1000 Lecia

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

564 044 zł56,41 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja wiosenna! - 2 pierwsze mieszkania W cenie 9999 zł/m + jedno miejsce postojowe w cenie mieszkania Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim blisko morza - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

87 030 zł967 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Władysławowo, gmina Łabiszyn. Numer działki 15/41 (polecam ). Działka na styku powiatów: bydgoskiego, żnińskiego i nakielskiego. Są warunki zabudowy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

580 500 zł26,98 m² 21 515,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Komfortowo wyposażony lokal mieszkalny o powierzchni 26,98m2 w kompleksie wypoczynkowym Maloves Spa. Znajdujący się w najlepszej lokalizacji we Władysławowie, oddalonej jedynie 50 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł13 562 m² 582,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny położony w południowej części Władysławowa z widokiem na zatokę Pucką oraz półwysep helski Działka gruntu 115/2 ma powierzchnie niemal 1,36 ha. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł650 m² 246,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 650 m , położona w miejscowości Władysławowo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i kameralnej okolicy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł367,60 m² 6 501,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Posiadasz wolne środki do zainwestowania? Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomości? Nic.

Szczegóły ogłoszenia

88 305 zł1 015 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka we Władysławowie gmina Łabiszyn. Powierzchnia 1015m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 39x25m. Przyległa dłuższym bokiem do ulicy. Przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł71 m² 12 394,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:233 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowe domy całoroczne - sprzedaż bezpośrednio. Tylko 750m od plaży! Lazurowe Rozewie to osiedle, które jest zlokalizowane przy ul. Jastrzębiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł251 m² 5 972,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:446 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w nadmorskiej miejscowości Władysławowo (powiat pucki, województwo pomorskie), zaledwie 800 metrów od linii brzegowej Bałtyku. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 078 m² 602,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona przy ul. Bohaterów Kaszubskich we Władysławowie z przepięknym widokiem na Zatokę Pucką. Powierzchnia - 1078 m2 Nr działki: 567/8 1.5 km od linii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

1000 Lecia,Władysławowo

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

U nas Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42m2 we Władysławowie, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 6. Do mieszkania przynależy piwnica. Władysławowo to popularna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

1000 Lecia,Władysławowo

425 000 zł42 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42m2 we Władysławowie, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 6. Do mieszkania przynależy piwnica. Władysławowo to popularna nadmorska.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Władysławowo, Śródmieście, 1000 Lecia