Mieszkanie Cetniewo, ul. Droga Chłapowska
Droga Chłapowska, Cetniewo, Władysławowo, pomorskie
- 549 000 zł
- 55,09 m²
- 9 965,51 zł/m²
Dział sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie Cetniewo, ul. Droga Chłapowska
Droga Chłapowska, Cetniewo, Władysławowo, pomorskie
zaktualizowane:
7 kwietnia 2026
Mieszkanie Cetniewo, ul. Droga Chłapowska
Inwestycja: Bałtyckie Tarasy
Zaktualizowane: 7 kwietnia 2026
549 000 zł 55,09 m² 9 965,51 zł/m²
oddana do użytku
2/2
3
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Stan inwestycji:
oddana do użytkuPiętro:
2/2Liczba pokoi:
3Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 549 000 zł (9 965,51 zł/m²)
- Termin realizacji: III kwartał 2025, oddana do użytku
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 55,09 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu indywidualnym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu (10 miejsc); garaż w bryle budynku
naziemne - bez obowiązku zakupu (24 miejsca)
- Źródło: oferta dewelopera: Orlex MG, zaktualizowane: 07.04.2026
- sygnatura ogłoszenia: II/M31
Lokalizacja
- Inwestycja: Bałtyckie Tarasy
- Adres: Droga Chłapowska, Cetniewo, Władysławowo, pomorskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne
- W pobliżu restauracja (850m), apteka, przystanek autobusowy, supermarket (950m), kościół (990m), plac zabaw (800m), las
Opis nieruchomości
3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. (...)
| MieszkanieIII/M21 | 36,63 m² | 9 527,71 zł/m² | 1/2 | 1 | 349 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M21 |
| MieszkanieIII/M29 | 55,09 m² | 9 602,47 zł/m² | 2/2 | 2 | 529 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M29 |
| MieszkanieIII/M31 | 53,80 m² | 10 204,46 zł/m² | 2/2 | 3 | 549 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M31 |
| MieszkanieIII/M34 | 36,99 m² | 10 246,01 zł/m² | 2/2 | 1 | 379 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M34 |
| MieszkanieII/M34 | 37,79 m² | 10 029,11 zł/m² | 2/2 | 1 | 379 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/M34 |
| MieszkanieII/M32 | 37,72 m² | 10 047,72 zł/m² | 2/2 | 1 | 379 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/M32 |
| MieszkanieII/M30 | 112,89 m² | 7 697,76 zł/m² | 2/2 | 4 | 869 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/M30 |
| MieszkanieII/M21 | 37,29 m² | 9 359,08 zł/m² | 1/2 | 1 | 349 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/M21 |
| MieszkanieII/M29 | 56,26 m² | 9 402,77 zł/m² | 2/2 | 2 | 529 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/M29 |
| MieszkanieII/M1 | 90,22 m² | 8 191,09 zł/m² | parter/2 | 3 | 739 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/M1 |
| MieszkanieIII/M1 | 90,22 m² | 8 191,09 zł/m² | parter/2 | 3 | 739 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M1 |
| MieszkanieIII/M8 | 47,15 m² | 9 734,89 zł/m² | parter/2 | 2 | 459 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M8 |
| MieszkanieIII/M16 | 55,48 m² | 9 174,48 zł/m² | 1/2 | 3 | 509 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M16 |
| MieszkanieIII/M17 | 65,54 m² | 9 139,46 zł/m² | 1/2 | 3 | 599 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M17 |
| MieszkanieIII/M19 | 36,63 m² | 9 527,71 zł/m² | 1/2 | 1 | 349 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M19 |
| MieszkanieIII/M23 | 54,04 m² | 10 159,14 zł/m² | 2/2 | 2 | 549 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M23 |
| MieszkanieIII/M24 | 99,43 m² | 8 739,82 zł/m² | 2/2 | 4 | 869 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M24 |
| MieszkanieIII/M30 | 99,88 m² | 8 700,44 zł/m² | 2/2 | 4 | 869 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M30 |
| MieszkanieIII/M32 | 36,91 m² | 10 268,22 zł/m² | 2/2 | 1 | 379 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/M32 |
Dział sprzedaży
739 019...
739 019 019