dowolna

Mieszkania Władysławowo – oferty mieszkań na Pomorzu

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Władysławowo,pomorskie

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Umeblowany bezczynszowy apartament o pow.85m2 zlokalizowany w domu 4 lokalowym. -rok budowy 1998, - położony na ogrodzonej działce o pow.1044m2 -Wydzielone działki do wyłącznego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na nasz Instagram apartamentywladek. Zdjęcia wnętrz wizualizacja wg.projektu tak będzie wyglądać ten apartament. Pod klucz! Na sprzedaż apartament o powierzchni 38 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harcerska

Cetniewo,Władysławowo

599 000 zł44 m² 13 660,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament z dwoma balkonami we Władysławowie Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? Zapraszam do zakupu przestronnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Hallerowo,Władysławowo

555 000 zł41 m² 13 686,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Apartament na parterze we Władysławowie, 40,5 m , zaledwie 8 minut od morza. To idealny produkt pod inwestycję lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Władysławowo

377 000 zł36 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Władysławowa - blisko morza i plaży Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze w budynku spółdzielczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rozewie,Władysławowo

489 000 zł48 m² 10 217,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! Apartament o powierzchni 47,86 m , położony w samym sercu Władysławowa - najczęściej odwiedzanej części polskiego wybrzeża. Dwa przytulne pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

Śródmieście,Władysławowo

720 000 zł63 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Świetna lokalizacja! 700 metrów do morza! Mieszkanie z balkonem w o powierzchni 63 m2 na 1 piętrze w budynku blisko morza! Na nieruchomość składają się: - salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Siedleckiego

Śródmieście,Władysławowo

1 824 000 zł114 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji - Władysławowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Władysławowo,pomorskie

149 900 zł53 m² 2 828,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

22 500 000 zł2 400 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:100

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartamenty (3-y kondygnacyjne budynki) we Władysławowie, w odległości niespełna dwóch kilometrów od morza. Parametry nieruchomości: 1. Działka o powierzchni 4580m2. 2. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Władysławowo,pomorskie

799 000 zł86 m² 9 279,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Władysławowo - apartament do zamieszkania lub inwestycji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Chałupy,Władysławowo

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokoje | Władysławowo | 1 km do morza Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m położone w Władysławowie, przy ul. Niepodległości w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Chałupy,Władysławowo

399 000 zł54 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja na lokal! słoneczna zatoka - Nowoczesne Apartamenty Blisko Morza! Wyobraź sobie, że budzisz się przy dźwięku fal, a za oknem rozciąga się kojący widok na nadmorską naturę. Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Władysławowo

475 000 zł43 m² 11 105,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja klimatyczne mieszkanie W sercu władysławowa z widokiem na morze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,77 m , zadbane, jasne o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Chałupy,Władysławowo

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 m2 znajdujące się w jednej z najbardziej popularnych, nadmorskich miejscowości - Władysławowo. W tej miejscowości można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Hallerowo,Władysławowo

680 400 zł49 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Niezwykły apartament przygotowany do najmu krótkoterminowego Przestronny apartament | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - zaledwie 10 min od plaży. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Władysławowo,pomorskie

659 000 zł55 m² 11 951,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczna zatoka - inwestycja, która pracuje za ciebie! Marzysz o nieruchomości, która nie tylko jest piękna i komfortowa, ale przede wszystkim zarabia sama na siebie? Słoneczna Zatoka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

Śródmieście,Władysławowo

419 000 zł31 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja władysławowo - mieszkanie na parterze, ogródek, miejsce postojowe W hali garażowej nieruchomość : Z przyjemnością prezentujemy nową ofertę sprzedaży mieszkania naszego klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Droga Chłapowska

Zwirowa,Władysławowo

1 020 000 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Przestawiona nieruchomość stanowi rozwinięty, przynoszący dochody interes z portfelem stałych klientów. Na sprzedaż apartamenty (3-y kondygnacyjne budynki) we Władysławowie, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Władysławowo,pomorskie

549 000 zł55 m² 9 956,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna zatoka - Nowoczesne Apartamenty Blisko Morza! Wyobraź sobie, że budzisz się przy dźwięku fal, a za oknem rozciąga się kojący widok na nadmorską naturę. Witaj w Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Chałupy,Władysławowo

535 000 zł54 m² 9 968 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Władysławowo,pomorskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W apartamentowcu na klifie, władysławowo-chłapowo Najem długoterminowy od 01.10.25-31.06.2026r Aneks kuchenny z pokojem dziennym z wyjściem na taras plus sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Chałupy,Władysławowo

399 000 zł54 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Władysławowo,pomorskie

479 000 zł54 m² 8 924,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Chałupy,Władysławowo

399 000 zł54 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Droga Chłapowska

Zwirowa,Władysławowo

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż słoneczny dom szeregowy we Władysławowie - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Oferujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej, czterolokalowej o powierzchni 50 m2,.