dowolna

Mieszkania w nowym bloku Władysławowo - Oferty sprzedaży lub najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Rynek pierwotny

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni około 50 m2, położony w spokojnej i zielonej części Władysławowa. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł56,81 m² 11 600,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 56,81 m , zlokalizowanego przy ul. Harcerskiej 45 we Władysławowie, nad polskim morzem.

Szczegóły ogłoszenia

986 825 zł56,39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zarabiaj już W tym sezonie apartament wykończony I umeblowany lokalizacja: sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł95 m² 8 936,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament Z widokiem na morze Widok na morze | 8 min od plaży | Podział na 2 mieszkania | 2 miejsca w garażu | Osiedle zamknięte Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 95 m to rzadka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Władysławowo,pomorskie

479 000 zł53,67 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczna zatoka - twój prywatny drugi dom nad morzem! Jeżeli marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem, do którego możesz wracać o każdej porze roku, słoneczna Zatoka będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,50 m² 12 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować nadmorski apartament o powierzchni 49 m2. Nowoczesne, rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest wykończone, z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32,92 m² 16 676,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta W pepper house! Ekskluzywny apartament nad morzem - Władysławowo, ul. Rybacka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 32,92 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł41,59 m² 10 435,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Nowe mieszkanie we Władysławowie z antresolą o dodatkowej powierzchni 17 m2 po podłodze Lokalizacja: cetniewo- osada zlokalizowana we Władysławowie przy ulicy Harcerskiej 45.

Szczegóły ogłoszenia

1 824 000 zł114 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji - Władysławowie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rozewie,Władysławowo

489 000 zł48 m² 10 217,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! rezerwacja Apartament o powierzchni 47,86 m , położony w samym sercu Władysławowa - najczęściej odwiedzanej części polskiego wybrzeża. Dwa przytulne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na nasz Instagram apartamentywladek. Zdjęcia wnętrz wizualizacja wg.projektu tak będzie wyglądać ten apartament. Pod klucz! Na sprzedaż apartament o powierzchni 38 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harcerska

Cetniewo,Władysławowo

599 000 zł44 m² 13 660,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament z dwoma balkonami we Władysławowie Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? Zapraszam do zakupu przestronnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Hallerowo,Władysławowo

555 000 zł41 m² 13 686,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Apartament na parterze we Władysławowie, 40,5 m , zaledwie 8 minut od morza. To idealny produkt pod inwestycję lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rozewie,Władysławowo

489 000 zł48 m² 10 217,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! Apartament o powierzchni 47,86 m , położony w samym sercu Władysławowa - najczęściej odwiedzanej części polskiego wybrzeża. Dwa przytulne pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Siedleckiego

Śródmieście,Władysławowo

1 824 000 zł114 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

22 500 000 zł2 400 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:100

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartamenty (3-y kondygnacyjne budynki) we Władysławowie, w odległości niespełna dwóch kilometrów od morza. Parametry nieruchomości: 1. Działka o powierzchni 4580m2. 2. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Droga Chłapowska

Szotland,Władysławowo

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Chałupy,Władysławowo

399 000 zł54 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja na lokal! słoneczna zatoka - Nowoczesne Apartamenty Blisko Morza! Wyobraź sobie, że budzisz się przy dźwięku fal, a za oknem rozciąga się kojący widok na nadmorską naturę. Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Chałupy,Władysławowo

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 m2 znajdujące się w jednej z najbardziej popularnych, nadmorskich miejscowości - Władysławowo. W tej miejscowości można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Hallerowo,Władysławowo

680 400 zł49 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Niezwykły apartament przygotowany do najmu krótkoterminowego Przestronny apartament | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - zaledwie 10 min od plaży. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Władysławowo,pomorskie

659 000 zł55 m² 11 951,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczna zatoka - inwestycja, która pracuje za ciebie! Marzysz o nieruchomości, która nie tylko jest piękna i komfortowa, ale przede wszystkim zarabia sama na siebie? Słoneczna Zatoka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

Śródmieście,Władysławowo

419 000 zł31 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja władysławowo - mieszkanie na parterze, ogródek, miejsce postojowe W hali garażowej nieruchomość : Z przyjemnością prezentujemy nową ofertę sprzedaży mieszkania naszego klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Droga Chłapowska

Zwirowa,Władysławowo

1 020 000 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Przestawiona nieruchomość stanowi rozwinięty, przynoszący dochody interes z portfelem stałych klientów. Na sprzedaż apartamenty (3-y kondygnacyjne budynki) we Władysławowie, w odległości.