dowolna

Domy na sprzedaż Władysławowo - Oferty sprzedaży domów

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł529,70 m² 2 357,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:656 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni 529,7 m , położony na działce 656 m w nadmorskim Władysławowie, przy ul. Reymonta. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Władysławowo,pomorskie

1 050 000 zł195 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:735 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w malowniczym nadmorskim Władysławowie, idealny dla rodzin poszukujących ciszy oraz bliskości natury, jak i inwestorów, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł232,80 m² 6 400,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom znajdujący się 500 metrów od otwartego morza w miejscowości Chłapowo koło Władysławowa lokalizacja: nieruchomość mieści się w miejscowości Chłapowo. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Władysławowo, która oferuje wiele atrakcji odwiedzającym turystom, a przede wszystkim piękne piaszczyste plaże.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł303 m² 3 564,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Znakomity dom pod inwestycje 15 min od morza Ta wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana jest w nadmorskim kurorcie Władysławowo przy ul. Józefa Unruga. Dzieli nas stąd zaledwie 15 min. do pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł93 m² 5 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 202 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Władysławowo w obrębie ewidencyjnym 0029, w gminie Elbląg, w województwie warmińsko-mazurskim. To urocza wieś zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł481 m² 10 187,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość w nadmorskim Władysławowie Co sprawia, że ta nieruchomość jest wyjątkowa - lokalizacja ( Willa znajduje się przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł414,83 m² 7 955,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż komfortowy dom pensjonatowy we Władysławowie gotowy biznes blisko morza. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o charakterze pensjonatowym położoną we Władysławowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł260 m² 10 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:655 m²

Władysławowo - Cetniewo: inwestuj w Topową Lokalizację! 10 min spacerem do plaży! tylko U nas 8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł605 m² 3 619,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż pensjonat we Władysławowie. Widok na Zatokę! lokalizacja Od wielu lat Władysławowo przyciąga turystów z całej Polski swoim położeniem pomiędzy Mierzeją Helską a Zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł500 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa nieruchomość w samym centrum Władysławowa -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł397 m² 4 408,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:368 m²

Dom / Pokoje na Wynajem - Władysławowo, blisko Morza! Na sprzedaż przestronny dom nad morzem, położony w spokojnej okolicy Władysławowa, blisko zatoki i niedaleko plaży. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne mikroapartamenty inwestycyjne 10 minut od plaży - Chłapowo, ul. Strażacka. Zainwestuj w miejsce, które pracuje na Ciebie przez cały rok. Chłapowo - urokliwa nadmorska miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł123,50 m² 3 716,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo budowany, pięknie położony , w pobliżu lasu dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 123,5m2 usytuowany na działce 655m2. około15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł304,50 m² 5 221,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dobrze prosperujący pensjonat ze stałą bazą klientów Dochodowa inwestycja nad morzem Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szotland,Władysławowo

1 229 000 zł320 m² 3 840,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przestronny dom pensjonat 320 m2 z widokiem na morze. Idealny pod inwestycję! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 320 m2 położony na działce 436 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł215 m² 1 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący W pobliżu lasu, w miejscowości władysławowo. Szybki dojazd, 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł367,60 m² 6 501,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Posiadasz wolne środki do zainwestowania? Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomości? Nic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:222 m²

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł35 m² 8 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Domek letniskowy, na zadbanej i ogrodzonej działce w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

715 500 zł191 m² 3 746,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie sądowe w sprawie pisemnego ofertowego przetargu na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości w postępowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł236,96 m² 3 924,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony we Władysławowie przy ul Kontradmirała Steyera 10. Atrybuty budynku oraz dogodna lokalizacja, blisko plaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

459 000 zł96 m² 4 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i malowniczej części Władysławowa w gminie Łabiszyn. To propozycja dla osób poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Władysławowo

Chłapowo,Władysławowo

2 950 000 zł935 m² 315,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:3 956 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty 650 metrów od wejścia na plażę, 24 pokoje z łazienkami, stołówka z zapleczem kuchennym, boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Władysławowo

Chłapowo,Władysławowo

2 950 000 zł935 m² 315,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:3 956 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stolarska

Szotland,Władysławowo

2 900 000 zł230 m² 12 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:720 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Gotowy biznes nad morzem na sprzedaż! Zarabiasz od razu bez żadnych nakładów inwestycyjnych! Widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego domu piętrowego, położonego w miejscowości Władysławowo (około 20 kilometrów od Bydgoszczy), w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skautów

Cetniewo,Władysławowo

2 099 000 zł542 m² 3 872,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:548 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż dochodowy pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich Władysławowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Chałupy,Władysławowo

1 620 000 zł187 m² 8 663,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Władysławowo tylko U nas! Dom 187 m2 - najlepsza lokalizacja do prowadzenia małej działalności turystycznej lub zamieszkania. Władysławowo położone jest nad otwartym morzem i Zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł141 m² 2 127,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Prestige Nieruchomości Tylko u Nas! Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o pow. użytkowej 110,91 m2 oraz całkowitej 140,37 m2 zbudowany na działce o pow. 758m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

890 000 zł104 m² 8 533,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż oferujemy przytulny dom wolnostojący z garażem, położony w spokojnej części Władysławowa idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję w wynajem krótko- lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skautów

Cetniewo,Władysławowo

2 099 000 zł542 m² 3 872,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:548 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska

Zwirowa,Władysławowo

590 000 zł86 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska

Zwirowa,Władysławowo

1 700 000 zł258 m² 6 601,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:799 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska

Zwirowa,Władysławowo

590 000 zł86 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:272 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Droga Swarzewska

Zwirowa,Władysławowo

590 000 zł86 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:222 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chłapowo,Władysławowo

2 950 000 zł935 m² 315,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26